Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... indicatori de performanta
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

indicatori de performanta

care sunt indicatorii de performanta ai functionarului public si cum se determina ei?
Cautati in fisa postului si in raportul anual de evaluarea!
Sint diferiti pentru fp de executie fata de cele de conducere! Exprimarea dvs este vaga, ce va intereseaza?
Ca legislatie va recomand HGR 611/2008!
Vedeti HG nr. 611/2008 art. 112, 113