Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua!Locuiesc in Cluj ,iar dupa succesiunea unui ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua!Locuiesc in Cluj ,iar dupa succesiunea unui apartament ...

Buna ziua!Locuiesc in Cluj ,iar dupa succesiunea unui apartament aflat in alta localitate ,doresc să stiu daca plata impozitului pe.apartamentul respectiv se va revedea la plata impozitelor din Primăria.Cluj.Trebuie.sa fac deplasare la Brașov pentru a efectua plata impozitului?Mulțumesc
se plateste la primaria pe raza careia e imobilul.
Poate exista posibilitatea sa va faceti cont online.