Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... buna ziua! am o hotarare judecatoreasca in care este ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

buna ziua! am o hotarare judecatoreasca in care este stabilit ...

buna ziua! am o hotarare judecatoreasca in care este stabilit domiciliul minorului la rededinta mea din franta, tatal nevand program de vizita! ideea este ca mie imi expira zilele acestea contractul de inchiriere al apartamentului si as vrea sa ma mut intr-o alta comuna din franta deoarece este mai aproape de scoala copilului... cum trebuie procedat!? trebuie sa ajung din nou in instanta pentru asta!? va multumesc
Melania17, utilizator
Nu, nu este nevoie.