Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara. As avea nevoie de ajutorul unui avocat ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara. As avea nevoie de ajutorul unui avocat care sa analizeze ...

Buna seara. As avea nevoie de ajutorul unui avocat care sa analizeze un antecontract pentru un apartament pentru care exista un litigiu legat de anularea autorizatiei de constructie. Exista avocati care ar oferi acest serviciu online, pe baza unui draft primt de la dezvoltator?
Aveti ceva sfaturi legate de ceea ce semnifica acest litigiu si ce se poate intampla (si cum ne-ar afecta pe cei care am incheiat aceste antecontracte) daca cei care au deschis procesul legat de litigiu ar castiga procesul?

Va multumesc!
Se poate doar contracost ceea ce vreți și se.rezolva.
Va puteți cauta avocat din orice localitate deoarece puteți discuta și prin telefon după analizarea actelor.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat