Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Daca o societate , are datorii la furnizori mai mici ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Daca o societate , are datorii la furnizori mai mici de 20000 ...

Daca o societate , are datorii la furnizori mai mici de 20000 lei si este in incapacitate de plata , practic nu mai lucreaza pentru ca deja aduc bani de acasa . furnizorul a trimis o somatie de plata pe care nu am cum sa platesc . Ce pot face ? Societatea nu detine alte bunuri .
O puteti lichida.

Cu procedura detaliata pentru situatia concreta a societatii dumneavoastra va poate ajuta un practician in insolventa.

Daca doriti ne puteti contacta telefonic pentru a discuta in concret care sunt optiunile.

Sper sa va fie de folos informatiile.