Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... buna ziua ,detin un teren intravilan cate prin ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

buna ziua ,detin un teren intravilan cate prin subteran este ...

buna ziua ,detin un teren intravilan cate prin subteran este strabatut de o conducta de apa industriala.
La ce distanta de aceasta pot construii?
Puteti afla raspunsul in mod cert numai solicitand un certificat de urbanism.