avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 842 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... BUNA SEARA. O PROBLEMA GRAVA. MAI PRECIS, PENTRU ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

BUNA SEARA. O PROBLEMA GRAVA. MAI PRECIS, PENTRU CONCURS DE INFRACTIUNI. ...

BUNA SEARA. O PROBLEMA GRAVA. MAI PRECIS, PENTRU CONCURS DE INFRACTIUNI. ALCOOLEMIE MARE, AMENINTARE, TAIERE CAUCIUCURI. SE JUDECA FIECARE FAPTA SEPARAT SAU SE CUMULEAZA TOATE FAPTELE SI SE JUDECA TOATE O DATA? ESTE POSIBIL SA SCAP DE EXECUTARE? CARE SUNT CONDITIILE?. MULTUMESC

Alte discuții în legătură

Conducere fara permis a unui autovehicul si alcoolemie hadramount2000 hadramount2000 Buna ziua. Am trei probleme: 1. In 2009 am condus un autovehicul fara a detine permis de conducere, cand am fost oprit in trafic de catre politia ... (vezi toată discuția)
Doua dosare penale stanciud89 stanciud89 am si eu o intrebare referitoare la cele doua dosare penale pe care le am,pe data de 3martie 2012 am condus un autoturism neinmatriculat si cu numere false,am ... (vezi toată discuția)
Am condus masina fara permis pycyu68 pycyu68 Buna seara am si eu o mica poveste la care nu gasesc nici un raspuns am condus o masina fara a poseda permis de conducere fiind si sub influenta alcoolului ... (vezi toată discuția)