Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua. Catre administrator. Stiti cumva de ce nu ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua. Catre administrator. Stiti cumva de ce nu primesc ...

Buna ziua. Catre administrator. Stiti cumva de ce nu primesc niciun raspuns la intrebarile mele? Chiar, aiurea. Este vreo problema? Multumesc.
Unele formulari de intrebari sunt ilogice, de exemplu nelamuririle privind evaluarea imobilelor, eu nu prea inteleg ce doriti sa intrebati. Exista reguli nescrise pentru comunicare eficienta, titlul sa rezume problema, comunicarea sa fie clara, prezentarea problemei sa aiba o coerenta.
Chiar si asa, ati primit raspunsuri la unele chestiuni. Incercati sa formulati mai clar problemele expuse.
Liliana Gradinaru, Avocat
Deci le vedeti, nu? Nu raspundeti ca nu sunt clar formulate? Este doar un titlu de intrebare, Continutul "logic" si "comunicarea eficienta", inseamna cel putin doua parti, nu? Va multumesc de raspuns. Sarut mana!
Sunteti pe un forum, nu toate intrebarile primesc raspuns. Raspunde cine vrea, cine stie, cine are chef.
Daca intrebarile le vedeti dvs, le vad si altii, deci nu e vorba de vreo problema tehnica.
gi-jane2, moderator
Ok. Multumesc. Asta nu pricepeam. Sanatate!