avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 509 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Bună seara am o întrebare dacă unchiul meu în 2009 ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Bună seara am o întrebare dacă unchiul meu în 2009 a avut ...

Bună seara am o întrebare dacă unchiul meu în 2009 a avut un dosar penal pentru conducere fără permis și bautură a fost judecat la un 1 cu suspendare și amenda 1600 lei ce se întâmplă dacă el decedează fiind într-o stare avansata de cancer

Alte discuții în legătură

Alcool la volan... ContSters440914 ContSters440914 Buna ! Mi-a fost retinut permisul de conducere pentru alcool (0,93 in aer... si da stiu in sange iese dublu) = dosar penal cu 8luni-1an cu suspenare . Dupa o ... (vezi toată discuția)
Permis de conducere spaniol retinut in romania emtr3s emtr3s Unchiul meu are permis spaniol. in luna aprilie a fost oprit aflandu-se sub influenta alcoolului. i s-a luat permisul fara drept de conducere. la spital s-a ... (vezi toată discuția)
Accident sub influenta alcolului narcyson3 narcyson3 in urma cu o luna mai exact pe 12 04 09 am avut un accident,am fost depistat ca am consumat bautura si la etilotest mia esit .0,70,m-ia fost recoltat sange si ... (vezi toată discuția)