Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna, eu stau in Romania si am lucrat 1 luna pentru o ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna, eu stau in Romania si am lucrat 1 luna pentru o firma din ...

Buna, eu stau in Romania si am lucrat 1 luna pentru o firma din Anglia, a fost un job remote, s-a semnat contract pentru 1 luna(perioada de proba) si in contract scria ca perioada de proba este platita, a trecut o luna de la ultima zi de proba si nu mi-a fost platit salariul, nu raspund la telefon si nici la email, ce as putea face in cazul acesta, eu fiind in Romania si firma e in Anglia.
Elizabet96, utilizator
Pentru indrumari luati legatura cu BIROUL ATAŞATULUI PE PROBLEME DE MUNCA ŞI AFACERI SOCIALE

E-mail: londra.social@mae.ro
Mihalela NICA - Consilier
multumesc