avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 886 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum am intrat ...

Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum am intrat prin Vama Borș cu autoturismul Nr de înmatriculare la data de .... Etc.
Unde as putea sa fac aceasta cerere pentru a mi se elibera o adeverință, o dovadă că am intrat în tara cu autoturismul respectiv.
Cel mai recent răspuns: Ionut.ion , utilizator 09:08, 23 Martie 2021
Banuiesc ca ar trebui sa va adresati Politiei de frontiera.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procura folosire auto alex29bv alex29bv Buna ziua. As dori si eu o lamurire in legatura cu foliserea unui autovehicul in spatiu UE. Masina este inmatriculata pe numele tatalui meu si as dori sa ... (vezi toată discuția)
Motive interdictie frontiera pikola_pikola pikola_pikola buna ziua,sunt din republica moldova,doi ani in urma merghin acasa in tara am trecut prin vama bors,am fost retinut 20ore pentru ca in 2004 am intrat in ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! pe data de 22.01.2022 am intrat în tara pe la punctul ... razvyalex razvyalex Bună ziua! Pe data de 22.01.2022 am intrat în tara pe la punctul de frontieră Borș menționez că sunt șofer și tranzitez des vama am uitat de aceasta ... (vezi toată discuția)