Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum am intrat ...

Buna ziua, am nevoie de o dovadă de la vama, precum am intrat prin Vama Borș cu autoturismul Nr de înmatriculare la data de .... Etc.
Unde as putea sa fac aceasta cerere pentru a mi se elibera o adeverință, o dovadă că am intrat în tara cu autoturismul respectiv.
Banuiesc ca ar trebui sa va adresati Politiei de frontiera.