avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 383 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Comision paypoint
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Comision paypoint

Buna seara.
Am un II si nu stiu daca comisionul de la incasarile paypoint se impoziteaza, si daca da, unde trec aceasta valoare in declaratia unica?
Multumesc

Alte discuții în legătură

Ce reprezinta cifra de afaceri ? Rau Sorin Rau Sorin Buna ziua, Eu am urmatoarea speta: Am un srl,platesc impozit de 1%,deoarece am doi angajati cu norma intreaga. In cadrul societatii mele se desfasoara si ... (vezi toată discuția)
Factura paypoint adlala adlala Am in fiecare zi incasari din incarcare electonica,in casa de marcat,nu s-a selectionat un deparament singur cu aceasta \"incarcare electronica\"si imi apare ... (vezi toată discuția)
Inregistrare facturi de reincarcare electronica florentinadaniela florentinadaniela Buna ziua, Am o intreprindere indiciduala - vanzare produse alim. in magazine, si de curand am instalat un terminal pentru plati facturi si incarcari ... (vezi toată discuția)