Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Cum se aplica prevederile Legii 62/2020 in declaratia ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Cum se aplica prevederile Legii 62/2020 in declaratia unica?

Cum se aplica prevederile Legii 62/2020 in declaratia unica?Mentionez ca in 2020 am venit din cedarea fol bunurilor iar in perioada aprilie-iunie am redus chiria cu 50% fata de luna februarie prin act aditional la contract, inregistrat la ANAF. Va multumesc anticipat.
george-neagu, moderator