Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Livrare cutit international prin posta/curier
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Livrare cutit international prin posta/curier

Buna ziua,

As dori sa cumpar din America un cutit dar site-ul respectiv nu livreaza international. Daca as vrea sa rog pe cineva care locuieste acolo sa-mi trimita prin posta/ curier cutitul respectiv vor aparea probleme la vama?

Multumesc!
Daca face parte din categoria armelor albe, aveti nevoie de permis de portarma pentru a-l putea ridica de la vama.