Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Help me!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Help me!

Bună! Muncesc la o firma cu sediul în România iar activitatea o desfășoară momentan în Germania. iar la început stabilisem un salariu pentru munca depusă în România (3,000 lei BRUT) si pentru Germania (9€/h net în jur de 1,800€/ lună ) și celelalte. Asta fiind in urma cu o luna jumătate . iar acum la salarizare s-a schimbat complet situația. Adică eu nu mai primesc salariul care il sbilisem pentru munca aici in Germania ci doar acela din România. Despre modificarea salariului am fost anunțat după o lună muncită aici. Ce pot să fac?
Menționez că dețin contract normal, românesc. Mulțumesc! .
Ovidiu2001, utilizator
Instalator instalații tehnico-sanitare si de gaze
Nu m-am referit la functie ...Locul muncii : localitatea şi unitatea în care îşi desfăşoară activitatea salariatul.
Sediul e la Sibiu iar activitatea de desfășurare e la SEDIUL FIRMEI după cum spune c.i.m
Si atunci "activitatea o desfășoară momentan în Germania"?