Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, FĂRĂ SA MI ...

Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, FĂRĂ SA MI SE RASPUNDA LA EMAILURI, CU TOATE ACTELE DEPUSE ÎN REGULA.
Buna ziua. INTREBAREA CARE E?
Cum pot sa îmi recuperez banii din cont, momentan de 15 zile este în investigații asa mi se spune și nimic mai mult
Nu puteti, pana nu se termina investigatiile.
Deja s au făcut 3 saptamani și tot nimic, aveți idee cât au dreptul sa îmi tina contul blocat pt investigații??
Minim 30 de zile. Despre ce banca e vorba?