avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 720 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, FĂRĂ SA MI ...

Bună ziua. AM CONT DE PARIURI BLOCAT DE 6 ZILE, FĂRĂ SA MI SE RASPUNDA LA EMAILURI, CU TOATE ACTELE DEPUSE ÎN REGULA.
Cel mai recent răspuns: Tedi80 , utilizator 21:28, 21 Aprilie 2021
Buna ziua. INTREBAREA CARE E?
Cum pot sa îmi recuperez banii din cont, momentan de 15 zile este în investigații asa mi se spune și nimic mai mult
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu puteti, pana nu se termina investigatiile.
Deja s au făcut 3 saptamani și tot nimic, aveți idee cât au dreptul sa îmi tina contul blocat pt investigații??
Minim 30 de zile. Despre ce banca e vorba?

Alte discuții în legătură

Se poate negocia suma aflata in executare silita popanlili popanlili Buna ziua! am avut un credit in valoare de aprox 1000 de lei.pt ca nu am platit acum sunt in executare silita iar suma totala este de 3080 lei.Doresc sa ... (vezi toată discuția)
Fraudare card debit DenisaEnache89 DenisaEnache89 Buna ziua Va solicit ajutorul in solutionarea unei probleme. Incepand cu vineri, 8 ianuarie, ora 18:00 s-au efectuat plati la POS in Los Angeles din contul ... (vezi toată discuția)
Credit ipotecar banc post ciobanucristina ciobanucristina Buna ziua, Am cumparat o casa prin intermediul unui credit ipotecar de la Banc Post, am semnat in data de 7octombrie contractul de vanzare cumparare si de ... (vezi toată discuția)