Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Este legal sa înregistrezi pe cineva ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Este legal sa înregistrezi pe cineva intr-o institutie ...

Buna ziua! Este legal sa înregistrezi pe cineva intr-o institutie fără ca aceea persoana sa știe?
Nu este o infracțiune dar înregistrarea respectivă nu are nici o valoare intr un eventual proces.
Si cu ce va ajuta ,daca faceti asa ceva?
Doamna director nu recunoaște ce vorbește, de obicei.
Nu este singurul conducator de institutie care procedeaza asa ceva ....