avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1167 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua avind in vedere modificarile legii evaziunii ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua avind in vedere modificarile legii evaziunii fiscale ...

Buna ziua avind in vedere modificarile legii evaziunii fiscale as dori sa stiu pt ca am o hotarire definitiva pt evaziune dupa legea veche unde mi a dat 2ani cu suspendare pt va am inchiriat un apartament si cu o paguba minora as vrea sa stiu daca pot cere anularea hotariri s au pot cere rejudecarea pe baza noii legii

Alte discuții în legătură

Buna ziua am si eu on intrebare referitoare la modificarile aduse ... casandram casandram Buna ziua am si eu on intrebare referitoare la modificarile aduse legii de evaziune fiscala as dori sa stiu daca se modifica ceva si pt cei care au au fost ... (vezi toată discuția)
Buna seara am si eu o intrebare referitoare la modificarile aduse ... Pandora12 Pandora12 Buna seara am si eu o Intrebare referitoare la modificarile aduse legi de evaziune fiscale si anume as vrea sa stiu daca de aplica si pt hotararile définitive ... (vezi toată discuția)
Cazier Pandora12 Pandora12 Buna ziua as dori sa stiu dupa cit timp se prescrie cazierul este curat (vezi toată discuția)