Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Poate sa imi spuna cineva data efectiva de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Poate sa imi spuna cineva data efectiva de cand se ...

Buna ziua
Poate sa imi spuna cineva data efectiva de cand se aplica sporul de noapte de 25%
Inainte de 1990 stiu ca se aplica sporul de 15% .
De la 30 aprilie 2011, conform Codului muncii.

De la 01.01.2007, potrivit CCMN 2007- 2010.
Cornel Vasile, Consilier juridic