Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Coproprietari sunt decedati, supliment mostenire ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Coproprietari sunt decedati, supliment mostenire pentru unul ...

Coproprietari sunt decedati, supliment mostenire pentru unul dintre ei, este necesar ca interesatul (eu) sa intabulez dreptul de mostenire al ultimuli decedat ?
Depinde ce vreti sa faceti.