Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua. M-ar interesa sa stiu daca bunurile ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua. M-ar interesa sa stiu daca bunurile dobandite inainte ...

Buna ziua. M-ar interesa sa stiu daca bunurile dobandite inainte de casatorie se vor imparti cu sotul dupa casatorie? Multumesc
Nu se vor împărți, sunt bunuri proprii.