avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Asistentul medical care lucrează la primărie este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Asistentul medical care lucrează la primărie este funcționar ...

Asistentul medical care lucrează la primărie este funcționar public
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:31, 23 Aprilie 2021
Nu este functionar public daca are incheiat contract individual de munca, ci personal contractual.
Ultima modificare: Vineri, 23 Aprilie 2021
Cornel Vasile, Consilier juridic

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Mai este posibil sa schimb locul de munca prin transfer? adyzno adyzno Buna seara. Am o nelamurire privind schimbarea locului de munca. Imi pot schimba locul de munca prin transfer daca angajatorul este acelasi? Mai precis lucrez ... (vezi toată discuția)
Tranferul dintr-o uat intr-un spas JANINA-ELENA JANINA-ELENA buna ziua, numele meu este Janina si as avea si eu o intrebare: lucrez in cadrul unei primarii ca asistent medical comunitar si sunt cu contract de munca, ... (vezi toată discuția)
Insotitor persoana cu handicap = doar in acte si la ridicarea indemnizatiei... gigelas gigelas Buna seara, O persoana care lucreaza in cadrul unei Primarii,are acte ca fiind insotitor al mamei sale,care este persoana cu handicap.Nu locuieste cu mama ... (vezi toată discuția)