avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 880 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Sa le mentioneze in declaratia de interese?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Sa le mentioneze in declaratia de interese?

va rog sa imi spuneti daca un consilier local are un PFA sau Intreprindere Individuala,trebuie sa le mentioneze in declaratia de interese?sau doar celelalte forme...cum sunt SRL,SC,etc.va multumesc frumos!
Ultima modificare: Sâmbătă, 24 Aprilie 2021
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:10, 24 Aprilie 2021
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Da, trebuie sa le mentioneze in declaratia de interese.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Consultanta danbontea danbontea Buna ziua! Pe scurt.Am 3 magazine mixte la tara,cu cate un angajat in fiecare, fiind constituit in SRL.Am devenit platitor de TVA.Avand in vedere plata ... (vezi toată discuția)
Mediator si pfa mitan1989 mitan1989 am un pfa cu activitate de consiliere financiara caen 7022,am urmat cursurile de mediator, intrebare--------la registrul comertului mi s-a spus ca nu pot fi ... (vezi toată discuția)
Pfa sau societate neplatitoare de tva papillon papillon Buna ziua! Va rog mult sa ma ajutati cu niste informatii si sfaturi! As dori sa incep o afacere in domeniul prestarilor de servicii( instalatii electrice). ... (vezi toată discuția)