Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Sa le mentioneze in declaratia de interese?
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Sa le mentioneze in declaratia de interese?

va rog sa imi spuneti daca un consilier local are un PFA sau Intreprindere Individuala,trebuie sa le mentioneze in declaratia de interese?sau doar celelalte forme...cum sunt SRL,SC,etc.va multumesc frumos!
george-neagu, moderator
Da, trebuie sa le mentioneze in declaratia de interese.