Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Buna seara, am o problema cu care ma confrunt , doresc ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Buna seara, am o problema cu care ma confrunt , doresc sa ma ...

Buna seara, am o problema cu care ma confrunt , doresc sa ma racordez la energia electrica , insa unde locuiesc exista un sptalp al carui cost de amplasare la platit vecinul , iar cei de la curent m-au spus ca imi trebuie acordul vecinului ca sa ma bransez iar acesta nu vrea sa il dea , ce pot face ?
~ Conținut șters la cerere ~
Eu m-am oferit sa îi platesc despagubire dar el refuza

MANUEL BELCIN a scris:

Intrebati vecinul daca are pretentii financiare rezultate din amplasarea stalpului si probabil veti ajunge la o intelegere.

aveti un istoric conflictual cu vecinul?