Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Montare sistem alarma sediu firma
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Montare sistem alarma sediu firma

Salutare.

Am o mică nelămurire privind montarea unui sistem de alarma. Am o firma de IT și urmează sa deschid primul punct de lucru însă am o mare nelămurire privind montarea unui sistem de alarma. Lucrând in IT, avem toate cunoștințele necesare montării sistemului de alarma însă contabila mi-a spus ca din ce știe ea ar trebui sa îl monteze o firma autorizată. Am sunat la câteva firme și au niște prețuri enorme pentru manopera și nu Mi-ar strica deloc sa economisesc acea suma. Chiar este absolut necesar ca sistemul sa fie montat de o firma autorizată?

Multumesc.
Numai firme autorizate pot monta astfel de sisteme. Dvs. ca firma va puteti autoriza in conditiile legii avand profil compatibil.
Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/forum/discu...