Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Societate cu venit și profit, fără angajați. Este ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Societate cu venit și profit, fără angajați. Este avaziune fiscală?

george-neagu, moderator
Nu.
Eu nu stiu cum poti face profit, fara nici un angajat. Va rog daca vreti, sa explicati, dvs., sau altcineva, poate voi afla si eu si altii. Fiindca nu este un caz unic la noi,
Multumesc