avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 711 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri europene ...

Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri europene submasura6.3 am nevoie de intreprindere familiara sau ce intreprindere ca sa pot accesa proiectul 6.3.
Si daca fac intreprindere familiala sunt obligat sa am si casa de marcat?
Ms.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 09:05, 6 Mai 2021
Detalii
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Finantare intreprindere individuala nou infiintata anemary_1982 anemary_1982 buna ziua. cum si de unde pot obtine finantare pt intreprindere individuala nou infiintata? pot accesa fonduri europene pe un proiect de mediu? firma isi ... (vezi toată discuția)
Cum pot accesa fonduri europene nerambursabile pentru o intreprindere inviduala in domeniul cadastrului floringiscad floringiscad Acum cateva zile am comandat de pe net un colet, ( o carte cu titlul \\"Proiecte Eligibile pentru accesarea fondurilor europene in 3 luni ), acum studiez ... (vezi toată discuția)
Fonduri europene nicu_maryia nicu_maryia Buna ziua.As dori sa stiu si eu daca pot obtine un imprumut de la fondurile europene pentru o firma individuala ? (vezi toată discuția)