Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri ...
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri europene ...

Buna,as avea o intrebare pentru accesare de fonduri europene submasura6.3 am nevoie de intreprindere familiara sau ce intreprindere ca sa pot accesa proiectul 6.3.
Si daca fac intreprindere familiala sunt obligat sa am si casa de marcat?
Ms.
Detalii
[ link extern ] /