Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Viza de flotant poate fi reinnoita inainte de ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Viza de flotant poate fi reinnoita inainte de expirarea acesteia? ...

Viza de flotant poate fi reinnoita inainte de expirarea acesteia?
Da, poate fi prelungita inainte de expirarea termenului.