Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna, va rog voucherele de vacanta emise in anul 2019 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna, va rog voucherele de vacanta emise in anul 2019 pana cand ...

Buna, va rog voucherele de vacanta emise in anul 2019 pana cand sunt valabilie?multumesc.
Valabilitatea voucherelor de vacanţă acordate în 2019 şi în 2020 a fost prelungită până la data de 31 decembrie 2021.