Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Punct de lucru (atelier) pentru o societate comerciala.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Punct de lucru (atelier) pentru o societate comerciala.

Se poate folosi ca punct de lucru (atelier) pentru o societate comerciala cu CAEN 1629 o anexa gospodareasca?
george-neagu, moderator
Daca este amenajata corespunzator si indeplineste conditiile de autorizare dpvd ssm, mediu, sanatate, psi-su, anexa gospodareasca poate fi atelier de lucru.
Trebuie schimbata destinatia imobilului?
Pentru amenajarea anexei aveti nevoiede proiect si de autorizatie de ctie. Asa schimbati si destinatia anexei.