Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Tevi comune ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Tevi comune ...

Buna ziua, am fost la o firma care monteaza centrale termice si mi au spus sa cer la asociatie o declaratie precum ca sunt de acord pentru taierea tevilor din apartament ( intrucat toti locatarii deasupra apartamentului meu sunt debransati de la caldura si gaz - la comun si sub mine nu este apartament) , am fost la asociatie si ei mi au zis sa fac eu o scrisoare catre asociatie .....am tot cautat si nu am gasit nici un model, aveti idee cum as putea sa ma exprim ca sa inteleaga ceea ce vreau? Va multumesc
Nu exista model. Exprimati-va cit mai simplu si clar.
Multumesc frumos