Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce se poate face daca sau pierdut actul de proprietate ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce se poate face daca sau pierdut actul de proprietate a apartamentului ...

Ce se poate face daca sa pierdut actul de proprietate a apartamentului care era pe numele părinților mei care sunt decedați. Mentionez ca am nevoie de el pentru a deschide succesiunia. Va multumesc.
Kylymanu, utilizator
Mergeti la arhiva si solicitati un duplicat.