Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean moldovean ...

cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean moldovean care are permis de sedere cu scop de munca?
Treceti :
- nume + prenume
- cetatenie : Moldova (Republica)
- tip act de identitate : permis de sedere
- CNP : .........
- tip aviz : exceptie