avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean moldovean ...

cum inregistrez in REVISAL angajarea unui cetatean moldovean care are permis de sedere cu scop de munca?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:35, 17 Mai 2021
Treceti :
- nume + prenume
- cetatenie : Moldova (Republica)
- tip act de identitate : permis de sedere
- CNP : .........
- tip aviz : exceptie

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Angajare cetatean moldovean, student cu drept de munca Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, Cum se poate incadra in Revisal studentul cetatean moldovean, care are drept de munca: La tip autorizatie ce anume trebuie ... (vezi toată discuția)
Angajare cetatean indian Daliborka Daliborka Buna ziua va rog ma puteti ajuta am dori sa angajam cetatean indian cu permis de sedere in Romania, este casatorit aici, dar nu stiu cum se procedeaza in ... (vezi toată discuția)
Buna ziua. am angajat un cetatean din republica moldova pe o ... SERVIZI ASSOCIATI SERVIZI ASSOCIATI Buna ziua. Am angajat un cetatean din Republica Moldova pe o perioada de 4 luni, respectiv de la 01.09.2021 pana 31.12.2021 conform Legii 200/10.09.2020, in ... (vezi toată discuția)