avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 433 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Bună! Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Bună! Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul III. Anul ...

Bună!
Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul III. Anul viitor termin și mi-aș dori să știu dacă pot și mai ales cum pot (ce trebuie sa fac) pentru a fi procuror militar. Trebuie să dau întâi la INM și apoi să mă îndrept spre domeniul militar sau cum aș putea proceda mai exact. Mulțumesc !
Ultima modificare: Joi, 20 Mai 2021
Andreea P. G., utilizator

Alte discuții în legătură

Procuror criminalist myryam myryam Doresc sa devin procuror criminalist,dar nu stiu ce studii sa urmez,este clar ca facultatea de drept dar ce specializare si masterul in ce domeniu si daca ... (vezi toată discuția)
Cum pot ajunge procuror criminalist? Ruxandra17 Ruxandra17 Buna seara.Sunt eleva in clasa a 12-a la liceu si as vrea sa ajung procuror criminalist, insa am mai multe intrebari fara raspuns cu privire la ce ar trebui sa ... (vezi toată discuția)
Cariera de procuror razvanalex07 razvanalex07 Buna ziua! Ma numesc Razvan Teodorescu, si as dori daca se poate, sa mi se dea cateva sfaturi. Sunt in anul 3 de liceu si de ceva vreme m-am gandit sa unrmez o ... (vezi toată discuția)