Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... Bună! Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul ...
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

Bună! Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul III. Anul ...

Bună!
Sunt studentă la Facultatea de Drept în anul III. Anul viitor termin și mi-aș dori să știu dacă pot și mai ales cum pot (ce trebuie sa fac) pentru a fi procuror militar. Trebuie să dau întâi la INM și apoi să mă îndrept spre domeniul militar sau cum aș putea proceda mai exact. Mulțumesc !
Andreea P. G., utilizator