Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Concesionare izvor apa persoana fizica. Știe careva ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Concesionare izvor apa persoana fizica. Știe careva care este ...

Concesionare izvor apa persoana fizica. Știe careva care este procedura legală prin care pot folosi in mod legal un izvor aflat in afara proprietații mele ,instititia la care pot apela și legea care o reglementează?
reglementarea si administrarea apelor este in curtea Administratiei Nationale Apele Romane