avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot face recurs? Acum ceva timp explicam o situație ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot face recurs? Acum ceva timp explicam o situație in ceea ce privește o lucrare dentară neefectuate corespunzător. Am urmat pașii recomandați de comunitatea Dvs si anume in sept 2019 am notificat clinica ca nu sunt de acord cu plata lucrării deoarece nu

Pot face recurs?
Ultima modificare: Luni, 24 Mai 2021
NDenisa, utilizator
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 07:10, 24 Mai 2021
Doamna, ati scris parte din mesaj in titlu. nu se intelege mar elucru.
La ce sa faceti recurs, ati fost in proces ?
Trebuia sa postati in topicul initial deschis de dvs., pentru a putea intelege situatia
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Poate posta si aici ca ala e vechi de 2 ani.
Ultima modificare: Luni, 24 Mai 2021
gi-jane2, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare Borhes John Borhes John Buna ziua de ce au fost sterse ultimele mele 2 mesaje referitoare la pericolele practice ale apometrelor cu radio? mesajele contin un profesor universitar ... (vezi toată discuția)
Este sau nu imediat executorie o sentinta a unei ordonante presedintiale de incredintare a unui minor la care am facut deja recurs? ContSters117797 ContSters117797 fosta concubina a castigat ordonanta presedentiala si instanta ma obliga sa dau copilul inapoi si sa platesc 120 lei pensie. cu drept de recurs in 5 zile. ... (vezi toată discuția)
Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si ... GEKO17 GEKO17 Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si nu reusesc, nu imi apare nimic dupa apasarea butonului \"Intreaba comunitatea\". Mi-ati putea ... (vezi toată discuția)