Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Pot face recurs? Acum ceva timp explicam o situație ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Pot face recurs? Acum ceva timp explicam o situație in ceea ce privește o lucrare dentară neefectuate corespunzător. Am urmat pașii recomandați de comunitatea Dvs si anume in sept 2019 am notificat clinica ca nu sunt de acord cu plata lucrării deoarece nu

Pot face recurs?
NDenisa, utilizator
Doamna, ati scris parte din mesaj in titlu. nu se intelege mar elucru.
La ce sa faceti recurs, ati fost in proces ?
Trebuia sa postati in topicul initial deschis de dvs., pentru a putea intelege situatia
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Poate posta si aici ca ala e vechi de 2 ani.
gi-jane2, moderator