Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... garantii
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

garantii

am un tel. mobil in garantie si sa stricat. o saptamana sta la reparat o saptamana la mine si iar se strica/ ce sa fac
Solicitati inlocuirea acestui produs ( cerere scrisa...adresata distribuitorului) conform codului consumului.
Va rog sa mentionati daca ati primit certificat de garantie la livrare.