avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2007 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua! Am achitat un credit integral, mi s-a emis ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua! Am achitat un credit integral, mi s-a emis adresa sold zero lei ...

Bună ziua! In cazul in care am achitat un credit integral. Mmi s-a emis adresa sold. Zero iar la ei inca fivurez cu datoria si in biroul de credit la fel unde ma pot adresa?? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: GabryElla31 , utilizator 17:40, 26 Mai 2021

Va adresati institutiei de credit cu o cerere in care relatati situatia si solicitati stergerea din biroul de credite
Va mulțumesc frumos! Am facut deja lucrul acesta, am si sunat si imi spun ca ma va suna cineva si tot asteptsi nimic...

Cabinet de Avocat - Oancea Jasmine a scris:


Va adresati institutiei de credit cu o cerere in care relatati situatia si solicitati stergerea din biroul de credite


Ultima modificare: Miercuri, 26 Mai 2021
GabryElla31, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inscris la biroul de credit, inexistent in alta baza de date. BogdanBunea BogdanBunea Buna ziua, Am si eu o problema si sper din tot sufletul sa ma puteti indruma. Acum cca 5 ani de zile, am facut un credit de consum prin magazinul DOMO, ... (vezi toată discuția)
Stergere birou credit mirrona80 mirrona80 Buna ziua, Am o intrebare legata de biroul de credit. Am avut o datorie la o banca. A inregistrat restante , ulterior a fost achitata.(de circa 2 ani este ... (vezi toată discuția)
Stergerea din biroul de credit! onuzza2005@yahoo.com onuzza2005@yahoo.com Buna ziua! Am problema cu o societate financiar nebancara, care din cauza unor restante ce nu au fost facute din rea credinta, dar care pana la urma au fost ... (vezi toată discuția)