Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Bună ziua! Am achitat un credit integral, mi s-a emis ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Bună ziua! Am achitat un credit integral, mi s-a emis adresa sold zero lei ...

Bună ziua! In cazul in care am achitat un credit integral. Mmi s-a emis adresa sold. Zero iar la ei inca fivurez cu datoria si in biroul de credit la fel unde ma pot adresa?? Mulțumesc

Va adresati institutiei de credit cu o cerere in care relatati situatia si solicitati stergerea din biroul de credite
Va mulțumesc frumos! Am facut deja lucrul acesta, am si sunat si imi spun ca ma va suna cineva si tot asteptsi nimic...

Cabinet de Avocat - Oancea Jasmine a scris:

Va adresati institutiei de credit cu o cerere in care relatati situatia si solicitati stergerea din biroul de credite

GabryElla31, utilizator