Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Calculul impozitului pe locuinta (imobil la bloc)?
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Calculul impozitului pe locuinta (imobil la bloc)?

1. Cum se calculeaza "suprafata construita desfasurata" in vederea stabilirii cuantumului impozitului pe locuinta(imobil la bloc)?
2. Cum se calculeaza "suprafata "terenului in folosinta", (imobil la bloc)? Mentionez ca blocul are si o curte interiorara.

george-neagu, moderator