Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Lipsa acte necesare eliberării cărții de identitate ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Lipsa acte necesare eliberării cărții de identitate Nu mai ...

Lipsa acte necesare eliberării cărții de identitate
Nu mai am niciun act de la hotărârea de divorț și nu mai știu nr-ul de dosar pt a putea scoate un duplicat . Pt eliberarea cărții de identitate , secția de poliție îmi cere printre alte acte hotărârea definitivă de divorț . Ce pot face in acest caz?
Daca stiti instanta, incercati la arhiva acesteia o cautare dupa nume.