Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Bună ziua, Va rog sa ma ajutați cu situația ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Bună ziua, Va rog sa ma ajutați cu situația următoare, în ...

Bună ziua,
Va rog sa ma ajutați cu situația următoare, în cazul unei suprapuneri reale pe care a constatat-o expertul, care ar fi pasul următor.

Înțelegere sau acțiune în instanta.trebuie studiat cazul în speta