avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 242 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Apartamentul e pe numele tatălui care e decedat și ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Apartamentul e pe numele tatălui care e decedat și mama e în ...

Apartamentul e pe numele tatălui care e decedat și mama e în viața,dezbatere de moștenire nu sa făcut deloc.
Îmi expira cartea d identitate trebuie sa merg cu mama la poliție sa mă ea in spațiu că sa îmi fac carte de indentitate și ce acte îmi trebuie o chitanță de 7 lei de la fisc și timbru.

Alte discuții în legătură

Buletin expirat danutza777 danutza777 Buna seara as dori sa stiu ce pot face in cazul in care am implinit 18 ani si am buletinul expirat din acest moment si as dori sa-l reinnoiesc insa mama este ... (vezi toată discuția)
Buna seara. acte necesare pentru schimbarea cartii de identitate ginmarstar ginmarstar De ceva timp am luat dupa strada un baiat, si am observat acum cateva zile ca i-a expirat buletinul, si vreau sa ma duc cu el sa faca altul si nu stiu ce acte ... (vezi toată discuția)
Carte de identitate pentru copila Ynna Dobre Ynna Dobre Buna ziua, Locuiesc in casa memei mele impreuna cu fiica mea si sotul meu, mama mea a decedat in Aprilie si sunt singura care are mutatie in acest imobil ... (vezi toată discuția)