Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua!As vrea un răspuns: Sunt în concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua!As vrea un răspuns: Sunt în concediu creștere copil ...

Bună ziua!As vrea un răspuns:
Sunt în concediu creștere copil beneficiar mama,dacă tatăl își ia luna lui poate beneficia el de stimulent de inserție după aceea
In opinia mea, da ... insa intrebati si la AJPIS.