Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Oare este normal ca bonusul de fidelitate(vechime) sa ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Oare este normal ca bonusul de fidelitate(vechime) sa se acorde ...

Oare este normal ca bonusul de fidelitate(vechime) sa se acorde doar unei categorii de angajati?
Depinde de criterile stabilite la nivel de angajator ,in Reg. Intern sau in ccm aplicabil, referitoare la acordarea acestuia ...