Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara.Am întrebare despre divorț.Se poate ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara.Am întrebare despre divorț.Se poate divorta si cu ...

Buna seara.Am întrebare despre divorț.Se poate divorta si cu carte de identitate provizorie?Mulțumesc.
Se poate divorta cu cartea de identitate provizorie daca este in termenul de valabilitate.