Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Spalatorie auto self service
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Spalatorie auto self service

Buna ziua!
O societate a functionat pana acum ca spalatorie auto cu salariati
incepand cu data de 01.07.2021 doreste ( face demersurile) sa se transforme in spalatorie auto self - cu jetoane ( fara salariati)
cum voi inregistra veniturile ?!
cum voi mai intocmi declaratia A4200 ( de la casa de marcat) fiindca bonuri fiscale nu se vor mai emite?!
multumesc frumos pentru orice sfat, ajutor!

george-neagu, moderator