avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 964 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Mă poate ajuta cineva cu un model de contestație ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Mă poate ajuta cineva cu un model de contestație împotriva ...

Mă poate ajuta cineva cu un model de contestație împotriva deciziei de Handicap?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 16:57, 16 Iunie 2021
Vedeți acest link
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie la gradul de handicap marcelll marcelll am o problema pentru mine grava .sunt bolnav de seropozitive in stadiul b1 .cei de la comisia de evaluare a hadicapului di cadrul sector1 .miau dat gradul ... (vezi toată discuția)
Pensionar anticipat - decizie de debit pentru realizarea altor venituri fanfan52 fanfan52 Fiind pensionar anticipat cu pensi sub salariu minim am lucrat la o firma 2 luni si am primit decizie ca in cele doua luni am primit venituri necuvenite de ... (vezi toată discuția)
Contestatie in contencios adminstrativ certificat de handicap 11PMT 11PMT incadrat in grad de handicap accentuat in anul 2013 la revizuire nu am mai fost incadrat motivul ma incadrez la legea 263/2010 am depus dosar la casa de pensii ... (vezi toată discuția)