Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna Ziua. Am nevoie de sfat juridic. Pot anula un ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna Ziua. Am nevoie de sfat juridic. Pot anula un contract de ...

Buna Ziua.
Am nevoie de sfat juridic. Pot anula un contract de vânzare cumpărare al unei case după 8 ani daca nu s-a făcut plata cum ne-am înțeles? (Nu am primit nici măcar un leu)
Va mulțumesc anticipat.
dati mai multe detalii despre act, ce scrie in el exact ?
conteaza intelegerea din act, ce scrie acolo referitor la pret si plata lui ?