avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Buna ziua, Am o nepoata care doreste sa urmeze un ...
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Buna ziua, Am o nepoata care doreste sa urmeze un program internship ...

Buna ziua,
Am o nepoata care doreste sa urmeze un program internship pe o perioada de 3 luni intr-o companie.Problema este ca aceasta primeste pensie alimentara si nu stiu daca este pericol sa
o piarda . Asa ca apelez la cunstintele dumneavostra.
Multumesc anticipat!

Alte discuții în legătură

Pensie alimentara tanar care va realiza venituri Soledana Soledana buna ziua. situatia este urmatoarea: tanarul care primeste pensie alimentara, stabilita de instanta, s-a angajat incepand cu 26.02.2015 si este in perioada ... (vezi toată discuția)
Cand inceteaza legal plata pensiei alimentare? ibn ibn Din 1999, in urma divortului platesc fiicei mele pensia alimentara. Consider ca am procedat corect, chiar daca stilul este mai putin romanesc, pastrind relatii ... (vezi toată discuția)
Sistare pensie alimentara Soledana Soledana Buna ziua. Tanar major, primeste pensie alimentara si are si bursa de merit la facultate (buget). A facut internship, trimis de facultate, la o institutie. ... (vezi toată discuția)