Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Bună ziua dețin o polița de asigurare pentru ...
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Bună ziua dețin o polița de asigurare pentru deplasări în ...

Bună ziua dețin o polița de asigurare pentru deplasări în strainatate ca și șofer tir polița fiind făcută de societatea unde lucrez în numele meu, și am avut nevoie de spitalizare în Germania. Intrebarea mea este dacă eu primesc ceva bani de la asigurare pentru perioada de 6 zile spitalizare mai concret din prima de asigurare.
~ Conținut șters la cerere ~
Am ajuns în spital deoarece nu mam simțit bine.

Av. Liviu Voinea a scris:

Spitalizare in urma aunui accident rutier?
Sau care au fost circumstantele?

Nu am ajuns în spital în urma unui accident, am ajuns pentru ca ma durea burta.

Av. Liviu Voinea a scris:

Spitalizare in urma aunui accident rutier?
Sau care au fost circumstantele?